SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Möten och event

Ett lyckat möte, en givande konferens eller ett storslaget event har många ingredienser. Det viktigaste är dock att totalupplevelsen motsvarar syftet och målet som du och dina kollegor satt upp. Många gånger har man idéer men saknar tiden eller kunskapen att förverkliga dessa. Vi har erfarenheten, kreativiteten och resurserna till att förverkliga dina idéer

 

Alltid personlig service

Hos oss får du en mötesexpert som lär känna dig och dina behov. Via 031-719 10 00 eller e-post når du din kontakt och får hjälp med förfrågningar, bokningar och support.

 

Lång erfarenhet och hög kompetens

Vi hjälper er med allt som behövs för en lyckad konferens, ett viktigt affärsmöte, lättsamma kickoffer, storslagna produktlanseringar och inspirerande studieresor. Tack vare lång erfarenhet och hög kompetens kan vi ta fram spännande upplägg, skräddarsydda utifrån era krav och önskemål.

 

Lyhördhet och nytänkande

Ett event är ett mycket effektivt sätt att fördjupa kontakter och skapa nya relationer med kunder och partners eller skapa samhörighet i företaget. Många gånger har man idéer men saknar tiden eller kunskapen att förverkliga dessa. Vi har erfarenheten, kreativiteten och resurserna till att förverkliga era idéer.

 

Skräddarsydda förslag

Vi är måna om att ni ska få rätt känsla på ert möte eller konferens, oavsett om det rör sig om några timmars koncentrerade affärsdiskussioner till flera dagars konfererande, skrattande och lagbyggande. Därför arbetar vi enbart med skräddarsydda lösningar som ger en kundunik prägel. Vi brinner för att hitta nya, kreativa lösningar som överraskar och överträffar dina förväntningar!

 

Smidig teknik och egen anmälningssite

Oavsett om du planerar för konferens, kick off, produktlansering, studieresa eller kongress kan vi ge dig ett unikt förslag som förverkligar just dina idéer. Vi arbetar med den senaste tekniken vilket underlättar såväl planering som genomförande av ett projekt. Ofta byggs en egen anmälningssida upp som hanterar informationen kring ett projekt och som på ett smidigt sätt syr ihop alla delar.

 

6 punkter för ett lyckat möte

Läs om digitala möten

 

Offertförfrågan

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Muniba Vukcevic
muniba@travelservice.se
Claes Laasonen
claes@travelservice.se
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Cecilia Mohlin
cecilia@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.