SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Digitala möten

Vi hjälper även till med digitala möten som innebär ett säkrare och mer hållbart alternativ med ett minskat resande. Självklart tillhandahåller vi den senaste tekniken och kan även bistå med all önskvärd kringservice. Behöver du hjälp att planera och utföra dina möten hjälper vi dig att hitta rätt!

 

Digital konferens

En digital konferens är egentligen samma princip som en fysisk konferens, bara att den sker i den virtuella världen.

Webinar

Ett webinar är som ett seminarium fast online på nätet. Det är oftast livesänt och vi erbjuder även möjligheten att titta på en inspelad version efteråt. Så länge deltagarna har en uppkoppling till internet kan de vara med. Det är bara talaren som syns och kan prata. Deltagarna kan chatta och ställa frågor.

Hybridmöte

Ett hybridmöte är en sammankomst där en del av deltagarna är på plats och en del är på distans. Mötet kan ske i en studio där man skapar en miljö som passar ert ändamål. Presentationer kan vara förinspelade och mötet kan innehålla parallella sessioner och paneldebatter.

Fördelar med hybridmöten:

 
Vill du veta mer? Välkommen att ringa oss på 031-719 10 00 eller fyll i formuläret.

 

Offertförfrågan

 

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Muniba Vukcevic
muniba@travelservice.se
Claes Laasonen
claes@travelservice.se
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Mattias Marberg (tjänstledig)
mattias@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Cecilia Mohlin
cecilia@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.