SV EN
Affärsresor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsresor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Blairquhan Castle

Bara en timme från Glasgow ligger vackra Blairquhan Castle. Här kan man konferera och leva som en kunglighet för en dag! Slottet är ett av de finaste residensslotten i Skottland och har diskret moderniserats för att erbjuda de bekvämaste faciliteter och ett unikt läge för besökare, gäster och speciella evenemang.

Intresseanmälan

Vill du veta mer om denna destination? Fyll i formuläret nedan så återkommer vi inom kort.

Se fler spännande destinationer

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Muniba Vukcevic
muniba@travelservice.se
Ulrica Brunstedt Cristadoro
ulrica@travelservice.se
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Linnea Dahlén
linnea@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric.kronqvist@travelservice.se
Marknad
031-134300
Ekonomi
031-134300
Marie Skoglund
marie@travelservice.se
VD
031-134300

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.