SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Sök resmål

Det finns en hel värld av möjligheter där ute. Travel Service erbjuder i samarbete med ArrivalGuides världens största nätverk av destinationsinformation. Spara timmar av sökande och låt dig inspireras, hitta restips och få ut det mesta av destinationen du besöker. Mer än 540 destinationer finns sökbara och nya läggs till hela tiden. Om du vill kan du kostnadsfritt ladda ner guiderna som pdf.

Inspirationsteman

Smultronställen

Det finns tusentals och till och med miljoner platser där ute som bara väntar på att upptäckas. Om du inte vet var du ska åka, prova våra smultronställen, som du förmodligen inte ens visste fanns.

Aktiv livsstil

Sportigt, roligt, spännande, utmanande… En aktiv resa blir vad du gör den till. Det här är de bästa platserna för den sportige resenären som letar efter nästa adrenalinkick.

Storstadspuls

Få en extra kick från alla spännande städer där ute. Dessa inspirerande destinationer kommer att fylla på din energibank på nolltid.

Historiska skatter

Res tillbaka i tiden till några av de viktigaste platserna i världen. Det kommer att bli en oförglömlig upplevelse.

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Sara Sheehan
sara@travelservice.se
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Mattias Marberg
mattias@travelservice.se
Emma Johansson
emma@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Hanna Theman
hanna@travelservice.se
Johan Björn
johan@travelservice.se
Louise Lundgren
louise@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.