SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Fotboll

Förena gruppen med kanske världens populäraste sport. Dela upp gruppen i lag och testa er kommunikation och samarbete. Om ni är en stor grupp kan ni anordna en turnering. Vill ni inte spela själva kan ni besöka en arena eller utmana varandra i olika fotbollstricks eller kanske lägga straffar. Vem blir nästa Zlatan?

Plats: Utomhus / inomhus
Tid: ca 1 - 2 tim
Antal: minimum 2 pers

Intresseanmälan

Vill du veta mer om denna aktivitet? Fyll i formuläret nedan så återkommer vi inom kort.

Se fler spännande aktiviteter

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Möten & Event
031-719 10 00
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Hanna Theman
hanna@travelservice.se
Johan Björn
johan@travelservice.se
Louise Lundgren
louise@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.