SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Femkamp

Utmana kollegorna i blåsrör, knep & knåp, stövelkastning, irländsk julafton eller kanske äggkastning. Femkamp går att kombinera i otaliga kombinationer och kan anpassas helt efter era önskemål. Vare sig ni vill ha fart och fläkt eller lite lugnare tempo som passar alla går det att ordna. Varför inte rikta in femkampen mot något speciellt tema t.e.x. mat, hav eller teambuilding och då välja aktiviteter utifrån det? Hur ni än önskar göra blir det garanterat många skratt och härliga minnen.

Plats: Inomhus
Tid: ca 1-3 tim
Antal: 6 - 100 pers

Intresseanmälan

Vill du veta mer om denna aktivitet? Fyll i formuläret nedan så återkommer vi inom kort.

Se fler spännande aktiviteter

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Monika Göthberg
monika@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Mattias Marberg (tjänstledig)
mattias@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Cecilia Mohlin
cecilia@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.