SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Blindboll

Nästan alla har någon gång i sitt liv spelat fotboll. I en grupp kan deltagarna ha väldigt olika erfarenheter av det. Ta ner alla på samma nivå genom att sätta på alla en ögonbindel och en pingla på bollen. Nu gäller det att spetsa öronen. Alla har helt plötsligt samma förutsättningar och den som tidigare var "fotbollsproffset" i gruppen kanske helt plötsligt byter plats med den som aldrig har spelat.

Plats: Inomhus eller utomhus
Tid: ca. 1 timme
Antal: ca 8 - 30 personer 

Intresseanmälan

Vill du veta mer om denna aktivitet? Fyll i formuläret nedan så återkommer vi inom kort.

Se fler spännande aktiviteter

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Sara Sheehan
sara@travelservice.se
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Mattias Marberg
mattias@travelservice.se
Emma Johansson
emma@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Hanna Theman
hanna@travelservice.se
Johan Björn
johan@travelservice.se
Louise Lundgren
louise@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.