SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Om cookies

Travel Service webbplats använder cookies för att samla in information om användningen av webbplatsen. Detta för att kunna optimera innehållet på webbplatsen och göra den mer användarvänlig för alla. En cookie är en liten textfil som lagras på din dator. Den består endast av text, gör ingen skada på din dator, tar praktsikt taget ingen plats och kan inte innehålla virus.

Det finns två typer av cookies, permanent- och sessionscookie. En permanent cookie ligger kvar på besökarens dator under en bestämd tid. En sessionscookie lagras tillfälligt i datorn minne under tiden besökaren är inne på webbsidan. Sessionscookies försvinner när du stänger din webbläsare.

Onlinebokning

På Travel Service webbplats används en sessionscookie för att hålla reda på din inloggning vid användandet av vår onlinebokning. När bokningen är genomförd eller när du stänger webbläsaren så raderas  cookien. Om du inte vill tillåta cookies så kan du välja att ändra inställningarna i din webbläsare så att cookies ej accepteras. För att onlinebokningen ska fungera krävs dock att din webbläsare accepterar cookies.

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Sara Sheehan
sara@travelservice.se
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Mattias Marberg
mattias@travelservice.se
Emma Johansson
emma@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Hanna Theman
hanna@travelservice.se
Johan Björn
johan@travelservice.se
Louise Lundgren
louise@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.